Джек Дорсі заснував фонд, який буде юридично захищати розробників біткойна

Джек Дорсі заснував фонд, який буде юридично захищати розробників біткойна

Для Дорсі це також бізнес-інтерес, оскільки він є засновником сервісу, який працює з криптовалютами

Джек Дорсі заснував фонд, який буде юридично захищати розробників біткойна
фото DR

Засновник Twitter Джек Дорсі, співзасновник проекту Chaincode Алекс Моркос та вчений Мартін Уайт оголосили про створення некомерційного фонду для захисту розробників біткойна від судових позовів та подібних форм «юридичного тиску», пише Engadget.

Усі троє увійшли до правління фонду, і вони визначатимуть, у яких справах здійснюватиметься юридична підтримка розробників.

Безпосередню допомогу надаватимуть юристи, які працюють у проекті за сумісництвом або на добровільних засадах – початкові консультації будуть безкоштовними.

Бюджет фонду поки що не уточнюється, проте Дорсі зазначив, що «наразі пошук коштів неактуальний».

Для засновника Twitter та Block цей проект має не лише суспільне значення. Сервіс Block активно працює з блокчейном, біткойнами та іншими криптовалютами, і судові позови, що стосуються цього напряму, можуть зашкодити бізнесу, навіть якщо не спрямовані безпосередньо проти компанії.

Серед розробників біткойна є безліч незалежних фахівців, і при загрозі юридичного переслідування вони можуть відмовитися від своєї роботи, якщо не зможуть захиститися самостійно.

Некомерційний проект може принести користь спільноті загалом, навіть якщо його існування безпосередньо вигідне бізнесу Дорсі.

Нагадаємо, власники токенів EthereumMax подали до суду на Кім Кардаш'ян та інших знаменитостей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло