ОНОВЛЕНО: Хакери атакували урядові сайти та «Дію»

ОНОВЛЕНО: Хакери атакували урядові сайти та «Дію»

Від атаки постраждали майже 70 сайтів центральних і регіональних органів влади

ОНОВЛЕНО: Хакери атакували урядові сайти та 	«Дію»
Фото: pixabay.com

Що сталося. Хакери здійснили масштабну атаку у ніч з 13 на 14 січня на сайти Кабіміну та окремих міністерств. Також тимчасово недоступний сайт «Дії».

Джерело. Про це йдеться на урядових сайтах. 

Деталі. Зазначимо, що також постраждали сайти Міносвіти, Мінспорту, Міненерго, Мінагрополітики та ДСНС, Держказначейства і Міністерства захисту довкілля. На момент написання новини вони не відкривалися. Водночас додаток «Дія» працює. 

У Міносвіти повідомили, що у зв’язку з глобальною атакою офіційний сайт міністерства тимчасово не працює.Повідомляється, що наразі тривають роботи з усунення несправності, а також працює кіберполіція.

Крім того, на стартовій сторінці МЗС кількома мовами можна побачити повідомлення про те, що особисті дані українців будуть у загальному доступі у мережі.

ОНОВЛЕНО:

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації повідомила, що контент сайтів при цьому не змінили, і витоку персональних даних не відбулося.

За даними держслужби, від атаки постраждали майже 70 сайтів центральних і регіональних органів влади. Також частина сайтів, включаючи портал «Дія», відключили спільно з адміністраторами, щоб уникнути можливості поширення атаки на інші ресурси.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло