PayPal забирає в користувачів гроші без пояснення причин: троє потерпілих подали до суду

PayPal забирає в користувачів гроші без пояснення причин: троє потерпілих подали до суду

Сервіс не вперше вилучає кошти з рахунків клієнтів без причини та належного розгляду

PayPal забирає в користувачів гроші без пояснення причин: троє потерпілих подали до суду
фото DR

Три користувачі платіжної системи PayPal у США подали колективний федеральний позов від імені всіх постраждалих, звинувачуючи компанію в замороженні акаунтів і блокуванні коштів, що зберігаються на їх рахунках, без пояснення причин, пише 3DNews.

Єлена Еванс  заявила, що сервіс без пояснення причин вилучив $26 984 після замороження її облікового запису. За її словами, аккаунт використовувався для продажу та купівлі одягу на eBay, обміну грошей для покерної ліги та обслуговування інтересів ГО, яка допомагає жінкам.

Співпозивачка Роні Шемтов заявила, що PayPal вилучила понад $42 000 і  не надала розумної причини видалення облікового запису. Від співробітників компанії вона отримала кілька пояснень: один заявив, що вона використовувала ту ж IP-адресу та комп'ютер, що й інші користувачі PayPal, інший – що вона продавала одяг для занять йогою на 20-30% дешевше за роздрібну ціну в магазинах, а третій звинуватив її у розпорядженні мультиаккаунтами, що сама жінка заперечує.

Шабадан Акілбеков повідомив, що платіжна система вилучила понад $172 000 без пояснень. Він використовував обліковий запис для продажу медичного обладнання. Після того, як гроші зникли з рахунку після шести місяців його замороження, PayPal надіслала його дружині листа, відповідно до тексту якого порушила умови угоди про використання сервісу. Зокрема, йшлося про продаж обладнання, яке не отримало офіційного схвалення Управління з контролю за продуктами та ліками США. Також було зазначено, що гроші вилучено для ліквідації наслідків порушення угоди.

У позові трьох постраждалих заявляється, що його причиною стала поширена практика PayPal в односторонньому порядку вилучати кошти з рахунків клієнтів без причини та належного розгляду.

PayPal давно викликає невдоволення багатьох користувачів через заморожування облікових записів і/або коштів на шість і більше місяців.

Одним із найгучніших випадків став інцидент, коли досить відомий гравець у покер під псевдонімом Chris Moneymaker отримав обмеження доступу до облікового запису та вилучення коштів після шести місяців невиразних відповідей з боку платіжної системи. Гравець уже почав шукати друзів по нещастю для подання колективного позову, коли гроші «таємниче повернулися».

Нагадаємо, PayPal  хоче запустити  власну криптовалюту.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло