ПриватБанк знижує українському бізнесу тарифи на еквайринг до 1,8%

ПриватБанк знижує українському бізнесу тарифи на еквайринг до 1,8%

Щомісячна фіксована комісія в розмірі 400 грн залишається без змін

ПриватБанк знижує українському бізнесу тарифи на еквайринг до 1,8%
Фото: УНІАН

Що сталося. ПриватБанк встановив з 15 січня 2022 року для бізнес-клієнтів єдиний базовий розмір комісії за послуги еквайрингу у торгівельних точках (прийому платежів за банківськими картками) у розмірі 1,8%.

Джерело. Про це повідомила пресслужба банку.

Деталі. Згідно з повідомленням, щомісячна фіксована комісія в розмірі 400 грн залишається без змін. Такий тариф діятиме як для нових, так і для теперішніх клієнтів банку.

Єдиний тариф 1,8% діятиме автоматично для тих, хто підключається до послуг еквайрингу після 15 січня. Чинні партнери мережі cahless ПриватБанку найближчим часом отримають e-mail повідомлення про зниження тарифів з інструкцією щодо підписання анкети з новими тарифами.

Зазначається, що програма розвитку платіжної інфраструктури ПриватБанку дає клієнтам можливість користуватися «новітніми продуктами та сервісами». Зокрема прийманням платежів через власний смартфон за допомогою «Термінала» та технологією «NFC мітка».

Сторона. ПриватБанк – найбільший за розмірами активів український банк та четвертий за показником фінансового «здоров'я». За підсумками першого півріччя 2021 року згідно з рейтингом банків mind.ua має оцінку чотири зірки, що дорівнює стабільному рівню платоспроможності.

Бекграунд. Раніше ПриватБанк попередив клієнтів про нову шахрайську схему із 1000 гривень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло