Продажі коньяку по всьому світу зросли майже на третину в 2021 році

Продажі коньяку по всьому світу зросли майже на третину в 2021 році

Виробникам коньяку напій приніс більше $4 млрд доходів

Продажі коньяку по всьому світу зросли майже на третину в 2021 році
фото Shutterstock

Продаж коньяку по всьому світу зріс майже на третину в 2021 році, повідомили експерти. За оцінками учасників ринку, французький напій приніс його виробникам більше $4 млрд. Основним споживачем коньяку стали Сполучені Штати, які закупили більше половини всього виробленого напою.

Виручка від продажу коньяку збільшилася на 30,9% у 2021 році порівняно з роком раніше, повідомило Національне міжпрофесійне бюро коньяку (BNIC) – французький координаційний орган коньячної індустрії. Мається на увазі саме напій, який виготовляється у певних районах Франції, пише Forbes.

Виторг від продажу коньяку в 2021 році склав 3,6 млрд євро ($4,1 млрд), підрахувало BNIC. Обсяги виробництва підвищили на 16,2%, до 223,2 млн пляшок. Хороші результати пов'язані з відносним зростанням витриманих напоїв та високими оцінками коньяку на жвавому ринку, йдеться у повідомленні бюро.

Попри глобальну невизначеність у сфері здоров'я та геополітики, зростання коньячного ринку відображає його реальне відновлення та зміни у звичках споживання, вважає BNIC. Результати 2021 року виявилися вищими, ніж було до пандемії, у 2019 році.

США – провідний імпортер французького напою, вони закупили понад половину всього виробленого коньяку – 115 млн пляшок, зростання рік до року склало 11,1%.

Китай зайняв друге місце з 34 млн пляшок – приріст за рік на 55,8%. На Європу припало 37,1 млн пляшок, що на 8,1% більше за показник 2020 року.

Між тим в Україні, як повідомлялося, держбюджет недотримує 9 млрд грн на рік через неоподаткування нелегального алкоголю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло