Стартап із США Zeva почав випробувальні польоти одномісної «літаючої тарілки» Zero

Стартап із США Zeva почав випробувальні польоти одномісної «літаючої тарілки» Zero

Компанія провела вже 4 випробувальні польоти

Стартап із США Zeva почав випробувальні польоти одномісної «літаючої тарілки» Zero
Zeva Aero

Американська компанія Zeva Aero, що займається розробкою електричних літальних засобів з вертикальним зльотом та посадкою (eVTOL), провела льотні випробування одномісного апарату Zero, передає 3DNews.

Згідно з описом пристрою на сайті стартапу, Zero здатний розганятися до 257 км/год і долати без підзарядки близько 80 км.

У листопаді минулого року Zeva представила прототип літального апарату Zero з вісьмома електричними двигунами.

Верхні пропелери розміщені в конструкції таким чином, щоб забезпечити вертикальні зліт, посадку та можливість зависнути у повітрі, тоді як нижні призначені для руху у горизонтальній площині. Сам апарат нагадує літаючу тарілку, пасажир якої переміщатиметься лежачи на животі обличчям вниз.

На початку цього місяця апарат Zeva Zero отримав сертифікат льотної придатності від Федерального управління цивільної авіації (FAA) США, після чого розробники почали льотні випробування.

На даний момент було проведено чотири польоти, в ході яких апарат Zero керувався дистанційно та здійснював різні маневри, зависав у повітрі, а також набирав та скидав швидкість.

Навесні цього року Zeva продовжить льотні випробування, під час яких у конструкцію літального апарату буде внесено остаточні зміни, спрямовані на покращення основних характеристик.

Очікується, що оформити попереднє замовлення на купівлю апарату Zero, роздрібна вартість якого становитиме близько $250 000, можна буде за кілька місяців.

Як повідомлялося, шведський виробник літаючих таксі Jetson отримав замовлень на два роки вперед.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло