Кабмін скоротив термін дії COVID-сертифікатів до 270 днів

Кабмін скоротив термін дії COVID-сертифікатів до 270 днів

Раніше сертифікат про вакцинацію проти коронавірусної хвороби залишався чинним рік

Кабмін скоротив термін дії COVID-сертифікатів до 270 днів
Фото: kmu.gov.ua

Що сталося. Уряд встановив строк чинності міжнародного і внутрішнього COVID-сертифікатів, які підтверджують вакцинацію, на рівні 270 днів. Раніше сертифікат про вакцинацію проти коронавірусної хвороби залишався чинним рік.

Джерело. Про це повідомив народний депутат від партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі.

Деталі. Крім того, Уряд визначив порядок формування та використання COVID-сертифікатів на підставі бустерної дози. Крім того, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час засідання уряду зазначив, що після вакцинації бустерною дозою термін дії сертифіката, який генерується в «Дії» буде продовжений на 270 днів.

Коментарі. «Це зумовлено тим, що держави Європейського Союзу почали змінювати терміни дії сертифікатів, тому Україна приєдналася до європейських норм», – зауважив Гончаренко.

Бекграунд. Від початку вакцинальної кампанії щеплено 15 053 125 людей, з них отримали першу дозу – 15 053 123 людини, отримали дві дози – 14 343 487 людей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло