«Укравтодору» дозволили залучити держгарантій на 20 млрд грн

«Укравтодору» дозволили залучити держгарантій на 20 млрд грн

Постановою уряд також схвалив перелік об’єктів для реконструкції, будівництва та ремонту на рік

«Укравтодору» дозволили залучити держгарантій на 20 млрд грн
Фото: pixabay.com

Що сталося. Кабінет міністрів дозволив «Укравтодору» залучити кредити під держгарантії обсягом до 20 млрд грн.

Джерело. Відповідне рішення було прийняте на засіданні, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Деталі. «Мається на увазі залучити до 20 млрд грн терміном до 15 років із забезпеченням під державні гарантії», – пояснив в ході засіданні перший заступник міністра інфраструктури Василь Шкураков.

Надання державних гарантій означає, що у разі неспроможності компанії виконати свої кредитні зобов'язання, за неї це повинна зробити держава. Забезпечення кредитів державними гарантіями має наслідком зростання гарантованого державою боргу.

Цією ж постановою Кабмін також затвердив перелік об'єктів будівництва реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автошляхів загального користування держзначення у 2022 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування коштом запозичень.

Бекграунд. Кабмін у 2021 році надав «Укравтодору» гарантії за позиками на суму до 20 млрд грн. Під ці гарантії держагентство розмістило єврооблігації на суму $700 млн.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло