Капіталізація Sony впала на 20% на новині про успішну угоду конкурента

Капіталізація Sony впала на 20% на новині про успішну угоду конкурента

Придбання Activision дає Microsoft доступ до вражаючого набору ігор, включаючи Call of Duty

Капіталізація Sony впала на 20% на новині про успішну угоду конкурента
фото DR

Вартість акцій Sony Group у Токіо в середу 19 січня впала на 13%, відповідно капіталізація компанії знизилася на $20 млрд, пише Bloomberg. Причиною стала мегауспішна угода конкурента Microsoft, який купує ігрову компанію Activision Blizzard майже за $70 млрд, про що стало відомо напередодні.

На думку інвесторів, ця угода несе пряму загрозу виручці Sony, 30% якої пропонують ігри для приставок PlayStation і мережеві послуги.

Купівля Activision дає Microsoft доступ до вражаючого набору ігор, включаючи Call of Duty, Diablo та World of Warcraft. Компанія вже обіцяла максимальний доступ до них у своєму сервісі Game Pass.

Навпаки, зросли акції ігрових компаній із сильним контентним портфелем: Capcom та Square Enix у Токіо виросли більш ніж на 3%, Nintendo та Konami – у межах 3%.

Реакція інвесторів була багато в чому інстинктивною, зазначає FT, але так чи інакше на зборах акціонерів за два тижні Sony потрібно буде надати варіанти відповіді, крім органічного зростання. Одним із них може стати поглинання якоїсь із компаній сектору. Проте чим може похвалитися Sony, крім антимонопольних розслідувань, поки що неясно, кажуть аналітики.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло