АМКУ перевірить продаж «Кримського титану» Фірташа російській компанії

АМКУ перевірить продаж «Кримського титану» Фірташа російській компанії

Комітет не отримував жодних заяв щодо придбання активів заводу

АМКУ перевірить продаж 	«Кримського титану» Фірташа російській компанії
Фото: flickr.com

Що сталося. Антимонопольний комітет (АМКУ) розпочав дослідження за фактом набуття контролю над активами Ukrainian Chemical Products (раніше «Кримський титан») російською компанією ТОВ «Російський титан». 

Джерело. Про це повідомила пресслужба комітету у фейсбуці.

Деталі. Зокрема АМКУ встановить чи є набуття активів концентрацією, чи потребувала така концентрація дозволу комітету та чи є такі дії порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Водночас АМКУ не отримував жодних заяв щодо придбання активів Ukrainian Chemical Products ані від «Російського титану», ані від інших компаній.

Коментар.  «У разі встановлення фактів порушення, на нового власника активів заводу чекатиме відповідальність у вигляді штрафних санкцій – до 5% доходу за рік, що передуватиме накладенню штрафу» – наголосили в АМКУ. 

Бекграунд. Нагадаємо: 30 грудня Group DF бізнесмена Дмитра Фірташа оголосила, що Ukrainian Chemical Products» продало всі активи в Криму компанії «Російський титан».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло