Компанія Space Entertainment Enterprise побудує кіностудію у космосі

Компанія Space Entertainment Enterprise побудує кіностудію у космосі

Свою роботу станція може почати вже в 2024 році

Компанія Space Entertainment Enterprise побудує кіностудію у космосі
фото Shutterstock

Компанія Space Entertainment Enterprise, яка також продюсує фільм із Томом Крузом у космосі, оприлюднила плани щодо будівництва в космосі  модуля космічної станції під назвою SEE-1. У ньому будуть представлені спортивний та розважальний майданчики, а також студія для виробництва фільмів. Про це пише Variety.

При цьому космічний модуль буде доступний абсолютно для всіх: художників, продюсерів та творчих людей, які хочуть створювати контент в умовах мікрогравітації.

До розробки кіностудії в космосі залучать компанію Axiom Space, яка отримала в січні 2022 дозвіл від NASA на будівництво комерційного компонента Міжнародної космічної станції (МКС).

Модуль SEE-1 буде пристиковуватися до комерційного підрозділу Axiom під назвою Axiom Station. У ньому розмістяться інші комерційні підприємства, наприклад, космічний туризм.

«Axiom Station – перша у світі комерційна космічна станція, розроблена як інфраструктура, що забезпечує різноманітну економіку на орбіті. SEE-1 розширить можливості станції як платформи для глобальної бази користувачів та підкреслить діапазон можливостей, які пропонує нова економіка космосу», – зазначив Майкл Суфредіні, генеральний директор Axiom Space.

Співзасновники компанії Space Entertainment Enterprise Єлена та Дмитро Лесневські також додали, що найближчим часом планують відкрити збір коштів, щоб профінансувати створення модуля.

У травні 2020 року стало відомо, що Том Круз та компанія Ілона Маска SpaceX готують бойовик, який планують знімати у космосі. На той момент це мав бути першим фільмом, який зняли у космосі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло