Amazon відкриє перший магазин з «розумними» примірювальними

Amazon відкриє перший магазин з «розумними» примірювальними

У них будуть встановлені дисплеї, за допомогою яких можна попросити співробітника принести іншу річ

Amazon відкриє перший магазин з «розумними» примірювальними
фото The New York Times

Amazon відкриє свій перший магазин одягу Amazon Style з «розумними» примірювальними У них потрібно вибирати одяг за QR-кодом, а в примірювальних встановлені дисплеї, за допомогою яких можна попросити співробітника принести іншу річ.

Перший магазин Amazon Style відкриється наприкінці 2022 року, пише CNBC. Він буде розташований у передмісті Лос-Анджелеса, загальна торгова площа складатиме приблизно 2787 кв. метрів.

У магазині буде представлений жіночий і чоловічий одяг, взуття та аксесуари від відомих брендів. Ціни – від $10 до $400.

Компанія планує встановити у магазині лише стенди з одним варіантом одягу. Щоб переглянути кольори, розміри, доступну кількість одягу та іншу інформацію, користувачеві потрібно зайти до програми та відсканувати QR-код. Після цього можна додати товар, щоб його доставили в примірювальну або на касу.

У примірювальних установках будуть встановлені дисплеї, на яких покупці зможуть попросити принести річ іншого розміру або поставити оцінку.

Якщо одяг не підійшов, покупець повинен залишити його у примірювальній у спеціальній захищеній шафі. Це дозволить вибирати одяг, не виходячи щоразу для того, щоб знайти потрібний розмір, вважають у компанії.

Для оплати покупці зможуть використовувати Amazon One – пристрій для оплати покупок та розпізнавання клієнта за допомогою сканування долоні.

Нагадаємо, Amazon дозволить покупцям Whole Foods розраховуватися одним рухом долоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло