Nvidia передумала купувати виробника чипів Arm за $40 млрд через проблеми

Nvidia передумала купувати виробника чипів Arm за $40 млрд через проблеми

Проти угоди виступили Google, Microsoft, Samsung, Tesla

Nvidia передумала купувати виробника чипів Arm за $40 млрд через проблеми
фото DR

Корпорація Nvidia готується відмовитися від придбання британського розробника мікросхем Arm у SoftBank Group на тлі проблем зі схваленням угоди з боку регуляторів, пише Forbes з посиланням на Bloomberg.

За даними джерел видання, Nvidia повідомила партнерам, що не чекає, що угоду буде закрито. SoftBank у свою чергу активізував підготовку до IPO Arm як альтернативу поглинанню Nvidia, розповіло інше джерело агентства.

Угода вимагає схвалення американських, китайських, британських та європейських регуляторів, уточнює агентство. Керівництво Nvidia та Arm все ще спілкується з регуляторами, і остаточних рішень поки що не прийнято, уточнили джерела Bloomberg.

При цьому публічно обидві компанії підтвердили готовність укласти угоду. Представник Nvidia Боб Шербін підкреслив, що компанії, як і раніше, вважають, що поглинання дозволить Arm розвиватися, стати конкурентоздатною та інноваційною. Представник SoftBank повідомив, що компанія сподівається на схвалення угоди.

Nvidia повідомила, що планує купити Arm у SoftBank за $40 млрд у 2020 році. Повідомлення про плановану угоду, яка мала стати найбільшою угодою в історії в сфері напівпровідників, викликало бурхливу реакцію з боку регуляторів і виробників мікросхем, у тому числі клієнтів Arm.

Серед клієнтів Arm, які виступали проти угоди, були Google, Microsoft, Samsung, Tesla.

Крім того, заперечення висловлювали Amazon, виробник процесорів Qualcomm і навіть співзасновник Arm Герман Хаузер, який уже не працює в компанії та вважає, що ця угода може стати катастрофою для IT-галузі.

Одне з джерел розповіло, що проти операції виступає і регулятор Китаю, який готовий заблокувати поглинання, якщо його схвалять інші країни. Проте китайська влада не очікує, що до цього дійде, уточнив співрозмовник Bloomberg.

Нагадаємо, NVIDIA побудує суперкомп'ютер з АІ для моделювання змін клімату на цифровому двійнику Землі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло