Samsung досягла рекордні $43 млрд операційного прибутку за 2021 рік

Samsung досягла рекордні $43 млрд операційного прибутку за 2021 рік

Водночас у четвертому кварталі 2021 року прибуток знизився

Samsung досягла рекордні $43 млрд операційного прибутку за 2021 рік
Фото: DR

Що сталося. Показники виторгу Samsung за 2021 рік склали рекордні $42,9 млрд операційного прибутку при майже $232,4 млрд доходу.

Джерело. Про це повідомляє The Verge.

Деталі. Samsung пояснює зростання доходів збільшенням продажів споживчих товарів, таких як смартфони преміумкласу, телевізори та побутова техніка.

Більш прибутковий напівпровідниковий бізнес забезпечив зростання операційного прибутку на 52% у річному обчисленні, попри проблеми з ланцюжком постачання, що обмежують виробництво оперативної пам'яті та флешпам'яті.

Водночас у четвертому кварталі 2021 року Samsung Electronics отримала близько $11,5 млрд операційного прибутку при майже $63,6 млрд доходу. Прибуток був нижчим, ніж у попередньому кварталі, через премії, які компанія виплатила співробітникам до сезону.

Зазначається, що в перспективі до 2022 року Samsung очікує подальшого зростання свого мобільного бізнесу завдяки новим флагманським телефонам, планшетам, а також більшого поширення пристроїв з підтримкою технології 5G.

Компанія вважає, що пандемія COVID-19 та глобальний дефіцит постачання, ймовірно, створюватимуть проблеми протягом усього 2022 року. Водночас Samsung очікує розширення продажів флагманських пристроїв.

Бекграунд. Нагадаємо, що Samsung на виставці CES 2022 представила концепти нових розкладних пристроїв із гнучкими екранами.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло