Маск припустив, що на фабриках Tesla працюватимуть роботи Optimus через нестачу робочої сили

Маск припустив, що на фабриках Tesla працюватимуть роботи Optimus через нестачу робочої сили

У майбутньому виробництво роботів може стати для компанії важливішим, ніж виробництво автомобілів

Маск припустив, що на фабриках Tesla працюватимуть роботи Optimus через нестачу робочої сили
фото Tesla

Глава компанії Tesla Ілон Маск у ході останнього звіту про прибутки і збитки припустив, що на автомобільних заводах будуть використовуватися роботи-гуманоїди Optimus. Це допоможе вирішити проблему дефіциту кадрів, пише Bloomberg.

Розроблений інженерами Tesla робот-гуманоїд Optimus був вперше представлений у серпні 2021 року. Маск припустив, що у майбутньому виробництво подібних роботів-гуманоїдів може стати для компанії навіть важливішим, ніж виробництво автомобілів.

Висота Optimus – близько 170 см, а його вага становить 57 кг. «Робот задуманий бути, звісно ж, дружнім і здатним орієнтуватися у світі людей, де він буде виконувати небезпечні, повторювані та нудні завдання», – заявив Маск у серпні 2021 року.

Втім, впровадження у виробництво інноваційних андроїдів може статися ще нескоро. Так, наприклад, у 2019 році Маск заявив, що у 2020 році на дорогах з'явиться мільйон роботизованих таксі – ідея, реалізувати яку повною мірою йому так і не вдалося.

Роботи були не єдиною темою, піднятою главою Tesla під час звіту. Маск також заявив, що його компанія, яка зіткнулася з дефіцитом співробітників та проблемами з ланцюжками постачання, зосередиться на збільшенні поставок, а не на випуску нових моделей.

Випуск пікапа Cybertruck, спочатку анонсований на кінець 2021 року, відкладається: за словами Маска, через дефіцит необхідних комплектуючих автомобіль не варто чекати на ринку і в 2022 році.

У планах Tesla на 2022 рік також виробництво автомобіля Model Y на нових фабриках у техаському Остіні та на околицях Берліна.

Як повідомлялося, акції Tesla впали після звіту Маска, а капіталізація компанії зменшилася на $100 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло