Члени правління Асоціації міст України скоординували підготовку тероборони – Кличко

Члени правління Асоціації міст України скоординували підготовку тероборони – Кличко

Райдержадміністрації спланували використання понад 500 сховищ та 4 500 об'єктів подвійного призначення

Члени правління Асоціації міст України скоординували підготовку тероборони – Кличко
Мер Києва Віталій Кличко
Фото: УНІАН

Що сталося. Мери міст – члени правління Асоціації міст України (АМУ) обговорили питання координації зусиль щодо підготовки територіальної оборони на місцях та функціонування критичної інфраструктури у разі подальшої агресії Росії.

Джерело. Про це розповів мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко після засідання правління АМУ, передає пресслужба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Деталі. Кличко поінформував колег, про те, як Київ готується до можливої надзвичайної ситуації. Зокрема, про створений фонд захисних споруд цивільного захисту, який забезпечуватиме захист населення в разі виникнення надзвичайних ситуацій чи воєнних дій у столиці.

Укриття в мирний час використовують, зокрема, і для господарських, культурних чи побутових потреб населення. В разі виникнення НС їх, за рішенням райдержадміністрацій міста, використовуватимуть для захисту населення.

Зазначається, що наразі райдержадміністрації спланували використання понад 500 сховищ та 4 500 об'єктів подвійного призначення. Загальна місткість захисних споруд – близько 2,8 млн осіб.

Також у Києві розгорнули роботу зі створення системи територіальної оборони. Щомісяця 112-та бригада територіальної оборони проводить практичні заняття з бойовою стрільбою, а майже щосуботи резервісти територіальної оборони збираються на заняття на добровільній основі.

Коментар. «Ми маємо відпрацювати й алгоритм, як діяти у випадку відключення мобільного зв'язку та інтернету. Також має бути забезпечений необхідний запас палива для безперебійної роботи в автономному режимі для генераторів, комунальної техніки, швидких», – розповів Кличко.

Мер Києва зауважив, що сподіваємося на розв'язання ситуації щодо ймовірної подальшої агресії Росії дипломатичним шляхом. І водночас наголосив, що потрібно працювати над тим, щоб міста були готові реагувати за найгіршого сценарію.

Бекграунд. Раніше Кличко заявляв, що міська влада розробила «чіткий план дій» на випадок нападу Росії. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло