Резніков: в Україну прибув літак із 81 тонною боєприпасів із США

Резніков: в Україну прибув літак із 81 тонною боєприпасів із США

Наступного тижня очікуються ще постачання

Резніков: в Україну прибув літак із 81 тонною боєприпасів із США
Фото: twitter.com/oleksiireznikov/

Що сталося. Четвертий літак доставив Україні партію боєприпасів у рамках військово-технічної допомоги США.

Джерело. Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков у твіттері. 

Деталі. «Цього разу четвертий літак доставив в Україну 81 тонну боєприпасів різного калібру. Наступного тижня ще чекаємо на американські літаки з військово-технічною допомогою для посилення обороноздатності України», – написав міністр оборони.

Бекграунд. Нагадаємо, що у вівторок в Україну прибула нова партія військової допомоги США із сучасним обладнанням і боєприпасами для підтримки Збройних Сил України.

Крім того, у неділю із США в Україну прибув літак із 80 тоннами зброї для посилення обороноздатності країни.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло