Мільярдер Річард Бренсон закликав світовий бізнес об’єднатися навколо підтримки України

Мільярдер Річард Бренсон закликав світовий бізнес об’єднатися навколо підтримки України

Президент Путін не зможе виграти у цій війні, вважає глава Virgin

Мільярдер Річард Бренсон закликав світовий бізнес об’єднатися навколо підтримки України
фото DR

Британський мільярдер, засновник корпорації Virgin Group Річард Бренсон закликав великий бізнес об'єднатися та відстояти суверенітет України в умовах можливої військової агресії з боку Росії. Про це він написав у статті «Мої думки про Україну та Росію», переклад якої наводить видання LIGA.net.

«Ніколи в останні роки не було більшого ризику тотальної війни на європейській землі», – описує він зростання політичної напруги між Україною та Росією.

«Вісім років тому, коли наміри Путіна щодо України стали очевидними для решти світу, ми доклали зусиль щодо мобілізації російських та українських бізнес-лідерів, закликаючи їх підтримати мирне врегулювання відносин між їхніми країнами», – пише Бренсон.

За його словами, тоді було проведено багато зустрічей і телефонних дзвінків з лідерами та експертами в політиці та бізнесі.

«Ми оприлюднили заяву від імені бізнесу, яку з радістю підписали західні та українські бізнесмени, але нам не вдалося отримати жодного підпису росіян, оскільки їхній страх перед репресіями з боку московського режиму був занадто великим», – зазначає він.

Бренсон вказує, що будь-яка війна між Росією та Україною «матиме руйнівні та жахливі наслідки». Насамперед це ще більше ізолює Росію від решти світу та зруйнує російську економіку. І завдасть величезної шкоди та страждань цивільним людям, які намагаються жити в мирі по обидва боки кордону.

«Це не той конфлікт, який президент Путін може виграти в довгостроковій перспективі. (…) Його мало б хвилювати, яким буде майбутнє його власної країни. У якийсь момент звичайні росіяни усвідомлять, що вони заслуговують на краще, особливо якщо ситуація дійде до точки, коли українці неминуче повстануть, захищаючи свої домівки, села та міста, і це поверне до життя привид радянської поразки в Афганістані та її смертельних втрат: російських синів, братів і батьків», – описує бізнесмен своє бачення ситуації.

Для лідерів бізнесу це момент, коли треба зібратися разом і відстояти суверенітет України, закликає Бренсон.

«Ми повинні дати чіткий сигнал, що одностороння агресія завжди неприйнятна і що світова бізнес-спільнота підтримуватиме весь спектр санкцій проти будь-якої країни, яка прагне порушити суверенітет іншої», – наголошує він.

Як повідомлялося, у Сенаті розглядають законопроект щодо «різкого» збільшення військової допомоги Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло