Одеський завод шампанських вин продали за 195 млн грн

Одеський завод шампанських вин продали за 195 млн грн

Ціна зросла у ході торгів у 2,3 раза

Одеський завод шампанських вин продали за 195 млн грн
Фото: spfu.gov.ua

Що сталося. Цілісний майновий комплекс (ЦВК) Одеського заводу шампанських вин продали ТОВ «Елітбуд груп» (Одеса) за 195,03 млн грн.

Джерело. Про це йдеться на сайті майданчика онлайн-аукціонів «ProZorrо.Продажі».

Деталі. Зазначимо, що ціна зросла у ході торгів у 2,3 раза. За даними торгового майданчика, в аукціоні взяли участь сім компаній. Основними конкурентами «Елітбудгруп» виступили ТОВ «Торгівельна компанія «Тунелла» (запропонувало 195,02 млн грн), ПрАТ «Одеський завод шампанських вин» (195,01 млн грн) та ТОВ «Лейн груп» (Київ, 195 млн грн).

Згідно з Youcontrol, єдиний акціонер ТОВ «Елітбуд груп» зі статутним капіталом 44 000 грн – Аскольд Коваль, якому також належить чверть акцій ТОВ «Вінфорт» – компанії-імпортера та дистриб'ютора алкогольних напоїв в Україні.

Бекграунд. Одеський завод шампанських вин виставили напродаж за 87,37 млн грн.Одна з умов приватизації – забезпечити збереження виробництва виноградних вин протягом трьох років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло