«Нова пошта» запустила інноваційний термінал в Дніпрі за 28,5 млн євро

«Нова пошта» запустила інноваційний термінал в Дніпрі за 28,5 млн євро

Майже половину коштів надав ЄБРР

«Нова пошта» запустила інноваційний термінал в Дніпрі за 28,5 млн євро

Що сталося. «Нова пошта» відкрила автоматизований сортувальний хаб у Дніпрі, оснащений автоматизованим обладнанням нідерландської MHS Global та литовської Equinox.

Джерело. Про це повідомили засновники компанії Вячеслав Климов та Володимир Поперешнюк на відкритті терміналу. 

Деталі. Термінал здатен обробляти 26 000 посилок на годину. Це другий за своєю потужністю об'єкт «Нової пошти» після київського, який пропускає 50 000 посилок на годину. 

Основна лінія для сортування посилок у коробках до 30 кг має два яруси. Для збору посилок з усіх поверхів встановлені спіральні вертикальні жолоби, якими посилки рухаються донизу. Далі відправлення потрапляють на спеціальні телескопічні конвеєри, які заїжджають безпосередньо в кузов автомобіля.

Крім того, на вантажній частині терміналу використовуються робовізки. Це роботи українського виробництва SBR для переміщення вантажів. Вони перевозять 300 кг на собі, і ще 1000 кг можуть тягнути за собою.

Також на терміналі створено 500 робочих місць. Він працює цілодобово у чотири робочі зміни. Там сортуватимуться посилки та вантажі для 108 населених пунктів Дніпропетровської, Харківської та Донецької областей. 

Будівництво терміналу, загальною площею 18 000 кв. м, тривало понад рік. Інвестиції «Нової пошти» в об'єкт складають до 28,5 млн євро, із яких 13 млн євро від ЄБРР.

Компанія планує відкриття ще двох терміналів в Одесі та другого в Києві. Раніше «Нова пошта» запустила хаби в Хмельницькому, Львові, Харкові.

Бекграунд. Нагадаємо, що «Нова пошта» запускає нову послугу «Факторинг післяплати», завдяки якій продавець зможе отримувати гроші за свій товар ще до того, як покупець отримає посилку та оплатить покупку на пошті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло