ПриватБанк почав оформлювати картки «єПідтримки» для підлітків

ПриватБанк почав оформлювати картки «єПідтримки» для підлітків

Підлітки-клієнти банку можуть відкрити картку у мобільному банку «Приват24»

ПриватБанк почав оформлювати картки 	«єПідтримки» для підлітків
Фото: УНІАН

Що сталося. ПриватБанк запустив можливість для підлітків від 14 років оформити цифрову картку «єПідтримка» для виплати 1 000 грн за вакцинацію.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба банку.

Деталі. Підлітки, які вже є клієнтами банку, можуть відкрити картку «єПідтримка» у мобільному банку «Приват24».

У банку пояснили, що для цього треба оновити додаток, зайти у вкладку «Гаманець», натиснути меню «Додати» та вибрати картку «єПідтримка». Для зарахування допомоги достатньо перейти за посиланням у додаток «Дія» та подати заявку на виплату допомоги на карту «ПриватБанку. 

Якщо ж дитині вже виповнилося 14 років і вона ще не користується картками ПриватБанку, необхідно пройти ідентифікацію у будь-якому відділенні ПриватБанку, маючи при собі ІПН та паспорт громадянина України чи паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Бекграунд. Нещодавно уряд розширив ініціативу президента: крім стандартних цілей на спорт, кіно, театри, подорожі, кошти програми можна буде витрачати на освітні курси, шкільне приладдя та канцелярські вироби.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло