УЄФА зібралася судитися з піцою «Ліга шампіньйонів», але після підняття на сміх передумала

УЄФА зібралася судитися з піцою «Ліга шампіньйонів», але після підняття на сміх передумала

Зате німецька піцерія отримала неабияку популярність

УЄФА зібралася судитися з піцою «Ліга шампіньйонів», але після підняття на сміх передумала
фото Instagram

Спілка європейських футбольних асоціацій (УЄФА) вирішила не переслідувати німецьку піцерію Pizza Wolke, яка пропонує своїм клієнтам піцу з грибами під назвою «Ліга шампіньйонів», пише ВВС.

УЄФА підтвердила, що її місцевий представник, який стежить за дотриманням прав на футбольну торгову марку, надіслав листа власникам піцерії Pizza Wolke у місті Гіссен на північ від Франкфурта. У ньому він погрожував піцерії «довгими судовими процедурами» у разі, якщо назва піци не буде змінена.

Проте власника піцерії така перспектива не злякала: він розповів про претензії УЄФА у своїх соціальних мережах і заявив, що дуже любить футбол, тому міняти назву не має наміру.

Тема отримала широкий розголос, багато хто висміював наміри футбольної асоціації.

Після цього УЄФА відмовилася від вимог і повідомила, що «готова мирно співіснувати» з «Лігою шампіньйонів».

«Зважаючи на все, деякі люди вважають за краще, щоб ця історія розросталася як гриби після дощу, – сказано в заяві європейського футбольного союзу. – Зрозуміло, УЄФА дуже серйозно ставиться до захисту своєї інтелектуальної власності, але в цьому випадку, ймовірно, йдеться про зайву старанність місцевого агента із захисту прав на торгову марку, який вчинив надто поспішні дії».

Директор Pizza Wolke з радістю повідомив про перемогу у своєму Instagram- він опублікував лист від футбольної організації та заявив, що «Ліга шампіньйонів» залишиться в меню.

Pizza Wolke – виробляє власну піцу, продаючи її як у власному ресторані, так і в супермаркетах по всій Німеччині.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло