Зеленський зареєстрував три нові товарні знаки

Зеленський зареєстрував три нові товарні знаки

Зеленський, зокрема, отримав свідоцтво на торгову марку «Рассмеши комика»

Зеленський зареєстрував три нові товарні знаки
Фото: president.gov.ua

Що сталося. ДП «Український інститут інтелектуальної власності» зареєстрував три нові товарні знаки на ім’я Володимира Зеленського.

Джерело. Про це повідомляє видання dev.ua.

Деталі. Згідно з повідомленням, 2 лютого Зеленський отримав свідоцтво на торгову марку «Рассмеши комика».

Торговельна марка українською мовою «Розсміши коміка» зареєстрована на Зеленського ще у 2012 році, однак у новій російськомовній ТМ є новий клас діяльності. Зокрема, передбачається використання марки для виробів з картону та паперу, а також канцтоварів.

Крім цього, «Укрпатент» видав також свідоцтво на торговельну марку KVARTAL 95. Відповідні кириличні марки Зеленський також вже зареєстрував раніше. Класи, в яких ця ТМ використовуватиметься ідентичні тим, які позначені у свідоцтві «Рассмеши комика».

Третя торговельна марка – «Слуга Народу». Як зазначає видання, така ТМ уже зареєстрована чотири рази, лютнева реєстрація – п’ята. Зазначається, що марка «Слуга народу» буде використовуватися у виробництві одягу, страхуванні, юриспруденції, логістиці, харчопромі та кейтерингу.

Бекграунд. Доходи Зеленського та його родини за 2019 рік склали 28,6 млн грн. Сім’я президента сплатила до бюджету 3,6 млн податків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло