Tesla заявила, що володіє біткоїнами на суму близько $2 млрд

Tesla заявила, що володіє біткоїнами на суму близько $2 млрд

Крім того Tesla почала приймати оплату за деякі товари в Dogecoin

Tesla заявила, що володіє біткоїнами на суму близько $2 млрд
фото Shutterstock

Американський виробник електромобілів Tesla повідомив, що ринкова вартість криптовалютних активів, які належать компанії, станом на 31 грудня 2021 року становила $1,99 млрд, пише 3DNews.

Компанія, яка минулого року інвестувала в біткоїн $1,5 млрд, заявила, що у 2021 році вона зазнала збитків у розмірі близько $101 млн через знецінення криптовалюти.

Tesla також повідомила, що у березні минулого року вона продала частину своїх криптовалютних активів, виручивши за них $128 млн.

Нагадаємо, що Tesla раніше приймала біткоїн в якості оплати за деякі продукти. Пізніше компанія припинила цю практику, пославшись на шкоду для екології, якої завдає майнінг цифрових грошей, що вимагає великої кількості електроенергії.

Нагадаємо, що в середині минулого місяця Tesla почала приймати оплату за деякі товари в Dogecoin, що сприяло зростанню мемної криптовалюти.

 Варто відзначити, що для купівлі за Dogecoin доступна лише невелика кількість фірмових аксесуарів Tesla, включаючи свисток у формі майбутнього пікапа Cybertruck і пряжка для ременя, присвячена фабриці Gigafactory в Техасі.

Нагадаємо, Ілон Маск висловив думку, хто може бути творцем біткоїна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло