Найбільша у світі криптовалютна біржа інвестує $200 млн в американський Forbes

Найбільша у світі криптовалютна біржа інвестує $200 млн в американський Forbes

Платформа обіцяє не втручатися в редакційну політику

Найбільша у світі криптовалютна біржа інвестує $200 млн в американський Forbes
фото DR

Найбільша криптовалютна біржа світу Binance інвестує $200 млн у видавничу групу Forbes Media, яка володіє правами на видання журналу Forbes і видає цей журнал у США, повідомив представник торгового майданчика, пише Forbes.

За словами представника платформи, Binance консультуватиме Forbes щодо стратегії Web3 та цифрових ініціатив. Директор з комунікацій Binance Патрік Хіллманн та голова Binance Labs Білл Чін увійдуть до ради директорів Forbes.

Біржа пояснила, що інвестиції в Forbes для неї – це насамперед фінансові вкладення в медіаіндустрію: Binance вважає, що Web3 може відіграти не менш важливу роль у майбутньому журналістики та видавничої справи, ніж Web2, який вплинув на медіа-сектор.

 «Ми твердо віримо, що Forbes – це місце, де люди, які цікавляться світом цифрових активів, що розвиваються, можуть стати справжніми лідерами в цій галузі завдяки нашим спільним зусиллям», – додав представник Binance.

Він наголосив, що редакційна незалежність Forbes «залишиться недоторканною і повністю незалежною» від торгового майданчика.

Генеральний директор Forbes Майк Федерле у свою чергу зазначив, що видання прагне надавати корисну інформацію про блокчейн та нові цифрові активи.

«Завдяки інвестиціям Binance у нас є досвід та ресурси провідної криптовалютної біржі у світі та одного з найуспішніших новаторів у сфері блокчейн», – сказав Федерле, додавши, що за допомогою людей, які цікавляться світом цифрових активів, Forbes може стати лідером у цій галузі.

Такий обсяг інвестицій зробить Binance одним із двох найбільших акціонерів глобального Forbes, зазначають джерела CNBC. У 2014 році мажоритарну частку Forbes Media, власника однойменного журналу, купила гонконгська компанія Integrated Whale Media.

CNBC зазначає, що залучені інвестиції допоможуть видавцеві здійснити свій план – вийти на біржу через злиття зі SPAC-компанією Magnum Opus Acquisition, яка була створена та виведена на фондовий ринок спеціально під майбутнє злиття.

Про плани вийти на біржу Forbes повідомив у серпні минулого року. Орієнтовна вартість об'єднаної компанії оцінювалася у $630 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло