РНБО розглянула питання про зовнішні та внутрішні ризики для України

РНБО розглянула питання про зовнішні та внутрішні ризики для України

Питання розглядали в режимі «таємно»

РНБО розглянула питання про зовнішні та внутрішні ризики для України
Секретар РНБО Олексій Данілов
Фото: УНІАН

Що сталося. Рада національної безпеки і оборони (РНБО) на виїзному засіданні в Харкові розглянула питання про загальну ситуацію та гарантування національної безпеки України від внутрішніх та зовнішніх загроз.

Джерело. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов на пресконференції за підсумками засідання РНБО в Харкові.

Коментар. Секретар РНБО зазначив, що питання розглядали в режимі «таємно». Доповідали представники української розвідки, представники військових. 

«У межах розгляду цього питання була окрема доповідь і розглядали питання щодо ризиків для морського судноплавства України з огляду на наміри РФ перекриття під приводом проведення військово-морських навчань районів Чорного та Азовського морів», – розповів Данілов.

Також РНБО заслухала доповіді представників Служби зовнішньої розвідки та Головного управління розвідки Міністерства оборони. Крім того, доповідав командувач Військово-Морських сил Збройних Сил України Олексій Неїжпапа.

«Було обговорено це питання, президент заслухав доповідь відповідних силових структур, наших військових, ми розуміємо, що відбувається біля наших кордонів, розуміємо, що відбувається наразі на території окупованої Автономної Республіки Крим, ми розуміємо, що відбувається в просторі Азовського та Чорного морів», – додав Данілов.

Бекграунд. Нагадаємо, що Росія скасувала перекриття південної частини Азовського моря, яку планувала закрити для судноплавства з 13 до 19 лютого під приводом військово-морських навчань.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло