Індія заборонила ввезення дронів з інших країн, щоб розвивати власне виробництво
Тут активно розробляють важкі безпілотні апарати з вантажопідйомністю до 150 кг

Індія практично повністю заборонила ввезення дронів з-за кордону з метою просування місцевого виробництва цих пристроїв, пише The Register. Згідно з документом, опублікованим Генеральним директоратом зовнішньої торгівлі, під заборону потрапили «повністю зібрані», «напіврозібрані» та «повністю розібрані» дрони.
Заборона не стосується запчастин для безпілотних літальних апаратів, а також машин, що застосовуються в дослідженнях, розробці, для оборони та безпеки, але тільки в тому випадку, коли їхній імпорт схвалений відомством.
Це означає, що місцеві виробники можуть використовувати імпортні компоненти для створення машин із оригінальною конструкцією.
Цей захід суттєво полегшить виробництво дронів, а влада зможе реалізувати своє бачення країни як центру з виробництва та експлуатації безпілотних апаратів до 2030 року.
Дрони справді можуть відіграти велику роль у технологічному майбутньому Індії – влада бачить у них великий потенціал для сільського господарства, аерофотозйомки та безпеки.
Тут активно розробляються важкі безпілотні апарати з вантажопідйомністю до 150 кг та запасом ходу до 150 км. Дорожня інфраструктура в країні розвинена слабко, тому вантажні дрони можуть суттєво спростити та прискорити доставку товарів.
Уряд Індії минулого року почав стимулювати цю галузь, пом'якшивши вимоги до дронів, знизивши збори та скасувавши вимоги щодо ліцензування. Було опубліковано карти повітряного простору для безпілотних літальних апаратів та спрощені правила їх використання, «засновані на довірі, саморегулюванні та ненав'язливому моніторингу».
Як повідомлялося, Міноборони України укладе угоду з Туреччиною щодо будівництва заводу безпілотників в Україні.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].