Прогноз погоди на 13-14 лютого: весна вже близько

Прогноз погоди на 13-14 лютого: весна вже близько

Неділя порадує довгоочікуваною сонячною погодою без опадів

Прогноз погоди на 13-14 лютого: весна вже близько
Фото: pixabay.com

У неділю без опадів: 13 лютого у всіх регіонах буде сонячно, з невеликою хмарністю та без опадів протягом дня.

У Донецькій, Луганській, Сумській та Харківській областях на термометрах становитиме близько 0 °С, у Чернігівській області – до +3 °С.

У південних, центральних та західних областях України прогнозується близько +3-5 °С, у Вінницькій, Житомирській та Запорізькій – до +2-4 °С.

А ось ніч із неділі на понеділок, за даними Sinoptik.ua, видасться помірно морозною. У середньому очікується до -5-8 °С, на півдні, у Хмельницькій, Вінницькій та Запорізькій областях – до -4-6 °С.

Погода в понеділок 14 лютого: День закоханих також порадує українців сонячною погодою із мінімальною хмарністю.

У західних регіонах та Одеській області денна температура становитиме +5-7 °С, у центральних регіонах, Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській та Запорізькій областях – +3-5 °С.

У північних та східних областях погода на початку тижня також буде сонячною, проте стовпчики термометрів не піднімуться вище за +1-2 °С.

Вночі прийдуть помірні морози: до -5-7 °С на заході, півночі та в центрі, до -4-6 °С у південних областях та до -8-10 °С у східних регіонах.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло