Intel купує Tower Semiconductor за $5,4 млрд - акції ізраїльської фірми подорожчали на рекордних 66%

Intel купує Tower Semiconductor за $5,4 млрд - акції ізраїльської фірми подорожчали на рекордних 66%

Угоду закриють через 12 місяців після схвалення регуляторів

Intel купує Tower Semiconductor за $5,4 млрд - акції ізраїльської фірми подорожчали на рекордних 66%
фото DR

Акції ізраїльського виробника чипів Tower Semiconductor на премаркеті 15 лютого подорожчали на 66%, випливає з даних Nasdaq. На максимумі цінні папери компанії торгувалися $55 за штуку, вирівнявшись до $48,45 до закриття минулої торгової сесії, пише Forbes.

Раніше у вівторок компанія Intel оголосила про придбання Tower Semiconductor за $5,4 млрд ($53 за акцію).

«Спеціалізовані технології, географічне охоплення, глибокі відносини з клієнтами та сервіс-орієнтовані операції Tower допоможуть розширити масштаби послуг Intel і досягти нашої мети – стати головним постачальником ливарних потужностей у світі», – зазначив генеральний директор Intel Пет Гелсінгер.

Очікується, що угоду закриють приблизно через 12 місяців після отримання схвалення регуляторів та акціонерів Tower Semiconductor. Intel має намір фінансувати купівлю за рахунок коштів зі свого балансу. Після завершення угоди компанія повністю інтегрує чипмейкер у свій ливарний бізнес.

Tower Semiconductor була заснована у 1993 році. Компанія базується в Мігдаль-ха-Емеку на півночі Ізраїлю, керуючи виробничими підприємствами в Ізраїлі, Каліфорнії, Техасі та Японії, йдеться на сайті чипмейкера.

Tower виробляє напівпровідники та мікросхеми, що використовуються у різній продукції – від автомобілів та споживчих товарів до медичного та промислового обладнання.

Нагадаємо, Білий дім рекомендував виробникам чипів шукати інші, крім України і Росії, джерела неону і паладію, тому що у випадку збройної російської агресії поставки цих металів стануть проблематичними.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло