Прогноз погоди на вихідні 19–20 лютого: до України завітає весняне тепло

Прогноз погоди на вихідні 19–20 лютого: до України завітає весняне тепло

Погода на вихідних дозволить довше погуляти у парках, на набережних та бульварами

Прогноз погоди на вихідні 19–20 лютого: до України завітає весняне тепло
Фото: pexels.com

У суботу та неділю погода потішить плюсовою температурою у всіх регіонах України. За даними Sinoptik.ua, очікується від +5 °С у північних регіонах та до +12 °С на півдні. Не обійдеться і без опадів, проте вони будуть короткочасними і лише у деяких областях.

Погода в неділю 20 лютого

У неділю у південних регіонах термометри покажуть +9–11 °С, східних, південно-східних та центральних – +6–8 °С. У Сумській, Чернігівській, Волинській та Рівненській областях, а також на Закарпатті температура повітря становитиме +4–6 °С. На заході країни очікується +5–7 °С. Уночі на всій території України буде +4–5 °С, крім західних регіонів, де прогнозується близько 0 °С.

Небо у неділю також буде затягнуте хмарами, сонце показуватиметься лише зрідка. На Закарпатті, в Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Львівській, Тернопільській, Волинській та Рівненській областях пройде невеликий дощ.

Погода у понеділок 21 лютого 

На початку нового тижня очікується мінлива хмарність без опадів, яка утримається майже на всій території України. Лише у західних регіонах пройде дрібний дощ, а в Донецькій, Луганській та Харківській областях можливий дощ зі снігом. Погода на початку тижня кардинально не відрізнятиметься від недільних показників. До +8–11 °С повітря прогріється у південних регіонах, до +3–6 °С – у Луганській, Донецькій, Сумській та Чернігівській областях, до +4–8 °С – на решті території. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло