75% людей в усьому світі виступають за повну заборону одноразового пластику

75% людей в усьому світі виступають за повну заборону одноразового пластику

Новий договір може стати найважливішим екологічним документом після підписання Паризької угоди

75% людей в усьому світі виступають за повну заборону одноразового пластику
фото Pixaby

Згідно з результатами опитування, проведеного дослідницькою компанією IPSOS, 75% людей у всьому світі хочуть, щоб одноразовий пластик був якнайшвидше повністю заборонений. Дослідження проводилося у зв'язку з початком переговорів членів ООН щодо прийняття глобальної угоди про заборону зростання забруднення довкілля пластиком, пише Forbes.

В опитуванні взяли участь понад 20 000 людей із 28 країн. За даними дослідників, кількість тих, хто виступає за заборону використання одноразового пластику, зросла на 4% порівняно з показниками 2019 року. А кількість людей, які надають перевагу товарам з меншою кількістю пластикової упаковки, зросла з 75% до 82%.

Також опитування IPSOS показало, що 85% респондентів хочуть, щоб виробники та роздрібні продавці несли відповідальність за скорочення, повторне використання та переробку пластикової упаковки. Цей показник збільшився на 5% порівняно із даними 2019 року.

 «Люди у всьому світі ясно висловили свою думку. Тепер відповідальність лежить на урядах різних країн, які мають ухвалити глобальний договір про заборону одноразового пластику, щоб ми могли зупинити забруднення», – сказав Марко Ламбертіні, генеральний директор WWF International, у коментарі агентству Reuters.

Конференція країн-членів ООН, на якій буде визначено ключові моменти можливої угоди, пройде в Найробі з 28 лютого до 2 березня. Агентство зазначає, що договір може стати найважливішим екологічним документом після підписання Паризької угоди про зміну клімату у 2015 році. Найактивніше прийняття заборони підтримують у Колумбії, Мексиці та Індії.

Нагадаємо, вчені зробили нове відкриття про «велике переселення видів» через пластик в океані.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло