Росію поступово усувають від участі у міжнародних культурних та спортивних заходах

Росію поступово усувають від участі у міжнародних культурних та спортивних заходах

Перелік «кенселів» щодня поповнюється

Росію поступово усувають від участі у міжнародних культурних та спортивних заходах
Фото: depositphotos.com

РФ не братиме участі в Євробаченні, питання про проведення Кубку світу з футболу – наразі остаточно не вирішено, але було оголошено про перенесення Чемпіонату Європи з кьорлінгу та Гран Прі Формули 1. Федерація Регбі в Європі оголосила про негайне припинення підготовки та проведення заходів «Регбі Європа» на території РФ.

Європейський союз мовлення (The European Broadcasting Union EBU) оголосив, що жоден російський представник не візьме участь у конкурсі «Євробачення».

Виконавча рада EBU прийняла рішення основуючись на рекомендаціі керівного органу конкурсу «Євробачення», базуючись на правилах заходу та цінностях EBU. Рекомендація також була підтримана телевізійним комітетом EBU.

Рішення відображає занепокоєння тим, що у світлі безпрецедентної кризи в Україні, включення російського виступу до конкурсу цього року призведе до конфліктів.

Тим часом FIFA наразі не прийняла остаточного рішення щодо перенесення проведення плей-офф матчі Кубку світу з Футболу 2022 на території Росії, про це на пресконференції повідомив Джані Інфантіно.

Разом із тим Міжнародна Федерація Кьорлінгу оголосила про перенесення Чемпіонату Європи 2022, який планувалосяь провести в Росії, м. Пермь. Деталі перенесення будуть повідомлені додатково.

Керівництво «Формули 1» сьогодні ухвалило рішення про неможливість проведення Гран Прі змагань у Сочі. Першим про свою позицію щодо бойкоту гонці заявив Себастьян Веттель. Наразі проводяться тестування машин «Формули 1» сезону 2022, і команда Haas, одним із спонсорів якої виступає «Уралкалій» прийняла рішення зняти брендинг з машини.

Також, було прийнято рішення про негайне припинення підготовки та проведення заходів «Регбі Європа», яке залишиться таким до подальших обговорень. Це стосується заходів для будь-якої вікової категорії та статі, національних клубів та команд. Наступні  рішення прийматимуться Радою Директорів «Регбі Європа» за консультації з «Регбі Світ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло