«Білоруські кіберпартизани» пошкодили роботу залізниці БелЖД

«Білоруські кіберпартизани» пошкодили роботу залізниці БелЖД

BYPOL повідомив про успішну спецоперацію на БелЖД для допомоги українському народу

«Білоруські кіберпартизани» пошкодили роботу залізниці БелЖД
фото DR

Білоруське ініціативне угрупування BYPOL, створене для протидії режиму Лукашенка, пошкодило роботу головної залізниці Білорусі – БелЖД.

«У рамках підготовчої частини реалізації плану «Перамога» BYPOL здійснив спецоперації на БелЖД з фізичного приведення в непридатність шляхів-сполучень для призупинення руху ешелонів до української кордону», – йдеться в повідомленні угрупування в Телеграм-каналі.

«Акції здійснені із солідарності з українським народом і з метою надання йому дієвої допомоги у війні проти російського агресора. У результаті фізично пошкоджені пристрої сигналізації, централізації та блокування, а також контактна мережа. Частина обладнання не підлягає відновленню. Паралізовано рух на кількох ділянках дороги», – повідомили в BYPOL.

Цю інформацію підтвердили в БелЖД.

«Білоруську залізницю переведено на ручний режим роботи. Диспетчерську централізацію «Неман» виведено з ладу. Супутнє програмне забезпечення не працює. Надходить інформація, що Мінський і Оршанський вузол паралізований», – написали в компанії.

Нагадаємо: напередодні обраний президент Білорусі Тихановська закликала білорусів протестувати проти агресії Росії в Україні: «Українці ніколи не зрозуміють нашого мовчання».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло