Охоронці групи «Нафтогаз» затримали «дивного чоловіка»
Та інша оперативна інформація від держхолдингу

Що сталося. Напередодні працівники охорони Новороздільської ТЕЦ затримали невідомого чоловіка, який привертав увагу підозрілою поведінкою
Джерело. По це повідомляє пресслужба НАК «Нафтогаз України», що керує діяльністю ТЕЦ, у своєму оперативному звіті про роботу держхолдингу в умовах воєнного стану.
Деталі. Невідомий мав при собі карту Львівської області. Чоловік вів себе дивно, спостерігав за ТЕЦ, а побачивши охорону, спробував втекти, його затримали та передали правоохоронним органам. Що він робив біля режимного підприємства – з'ясовують правоохоронці.
АТ «Донецькоблгаз», що також входить до складу «Нафтогазу», продовжує ремонт пошкодженої інфраструктури, коли відсутність бойових дій дозволяє це робити.
Було повністю відновлено постачання до 12 багатоповерхівок у місті Торецьк.
За даними «Нафтогазу», через пошкодження інфраструктури внаслідок бойових дій залишаються без газу 624 абоненти (станом на 8:00 28.02). Зокрема, у таких населених пунктах: Волноваха (383 абоненти), Ближній (25 абонентів), Свободне (2 абоненти), Стрітенка ( 11 абонентів), Прохорівка (12 абонентів), Старогнатівка (2 абоненти), Бугас (32 абоненти), Миколаївка (36 абонентів), Новогнатівка (2 абоненти), Ольгинка (36 абонентів), Новотроїцьке (83 абоненти).
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].