«Ми боремося, і наша нація буде боротися до кінця» – Володимир Зеленський

«Ми боремося, і наша нація буде боротися до кінця» – Володимир Зеленський

Президент України дав інтерв’ю Reuters та CNN

«Ми боремося, і наша нація буде боротися до кінця» – Володимир Зеленський
Президент Володимир Зеленський

Що сталося. Росія повинна припинити бомбардування українських міст, перш ніж розпочати змістовні переговори про припинення вогню, оскільки перший раунд переговорів цього тижня не приніс навіть мізерного прогресу.

Джерело. Про це повідомив сьогодні президент України Володимир Зеленський у спільному інтерв’ю Reuters та CNN.

Деталі. «Треба принаймні припинити бомбардування людей, просто припинити бомбардування, а потім сісти за стіл переговорів», – сказав він. На запитання, чи вважає він, що Україна гає час на розмови з Росією, він відповів: «Подивимось».

Глава Української Держави, зокрема, закликав членів НАТО ввести заборонену для польотів зону, щоб зупинити російські ВПС, заявивши, що це буде превентивним заходом і не має на меті втягнути альянс у війну з Росією. «Це не про втягування країн НАТО у війну. Правда, у війну вже давно втягнуто всіх, і це зробила точно не Україна, а Росія – йде масштабна війна», – сказав Зеленський. Однак він сказав, що президент США Джо Байден особисто передав йому, що зараз не час вводити такий захід.

Володимир Зеленський також заявив, що Україна вимагатиме юридично зобов’язальних гарантій безпеки, якщо НАТО закриє двері для перспектив членства України.

«Нашим партнерам, якщо вони не готові прийняти Україну в НАТО... тому що Росія не хоче, щоб Україна була в НАТО, слід виробити спільні гарантії безпеки для України, – сказав президент України. -Це означає, що у нас є наша територіальна цілісність, що наші кордони захищені, у нас особливі відносини з усіма нашими сусідами, ми в повній безпеці, а гаранти, які дають нам безпеку, вони гарантують це юридично».

Він висловив жаль, що Європа та Сполучені Штати проігнорували заклики Києва щодо превентивних санкцій до початку війни, але привітав вплив, який вони зараз мають на Росію.

Володимир Зеленський повідомив, що союзники України пропонують фінансування для її підтримки під час війни, але закликав діяти швидко: «У нас щодня війна, щодня нам потрібна допомога. Немає багато часу для обговорення».

На запитання, скільки протримається Україна, глава держави сказав: «Ми не витримуємо, ми боремося, і наша нація буде боротися до кінця. Це наш дім, ми захищаємо землю, наші домівки. Заради наших майбутнє дітей».
«Нам є що захищати, ми захищаємо своє право на життя. І що вони (росіяни) тут роблять? Вони не розуміють наш народ, нашу державу, нашу філософію... Вони тут нічого не знають, вони послані сюди вбивати і вмирати. Тому ми сильніші на своїй землі, і будемо сильнішими», – наголосив Володимир Зеленський.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло