Воєнні злочинці мають постати перед Міжнародним кримінальним судом

Воєнні злочинці мають постати перед Міжнародним кримінальним судом

Заява головнокомандувача ЗСУ

Воєнні злочинці мають постати перед Міжнародним кримінальним судом
Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний
Фото: 5.ua

Що сталося. Воєнні злочинці мають постати перед Міжнародним кримінальним судом та понести найсуворіше покарання за спричинені українському народу страждання.

Джерело. Про це заявив головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний на офіційній сторінці Генерального штабу ЗСУ у фейсбуці.

Розв’язавши криваву війну в Україні, Росія вчиняє дії, які не мають виправдання ні з військової, ні з моральної точки зору, – зазначив він.

Деталі. «Вбивства цивільного населення, обстріли дитячих садочків, лікарень і житлових будинків, провокування екологічних катастроф, розстріл шкільних автобусів і блокування “швидких”, застосування крилатих ракет по житловим масивам – ось неповний перелік воєнних злочинів, вчинених вищим військово-політичним керівництвом РФ. Злочинів, які не мають строків давності та за вчинення яких немає амністії»,, – наголосив головнокомандувач ЗСУ.

Нагадаємо, сьогодні Національна прокуратура Польщі розпочала розслідування щодо нападу Росії на Україну. Дії агресора в Україні попадають під низку статей Кримінального кодексу Польщі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло