США закрили свій повітряний простір для авіакомпаній Росії

США закрили свій повітряний простір для авіакомпаній Росії

Джо Байден звернувся до Конгресу

США закрили свій повітряний простір для авіакомпаній Росії
Президент США Джо Байден.
Фото: interfax.ru
Президент США Джо Байден у зверненні до конгресу 2 березня оголосив про закриття неба США для російських літаків услід за країнами Заходу. Заборона стосується всіх літаків, зареєстрованих у Росії, зокрема чартерних. Американський лідер озвучив результати санкцій, запроваджені проти РФ через військові дії в Україні. За його словами, російський фондовий ринок втратив 40% капіталізації. Байден стверджує, що санкції США вдарять лише по економіці РФ. США використовує всі засоби захисту від них американців.
Президент пообіцяв завдати шкоди безпосередньо Путину. Він заявив, що Мін'юст США створить спецгрупу для розслідування злочину Путіна та російських олігархів. Розкішні апартаменти путінських олігархів, яхти, літаки, рахунки заарештують, сказав Байден.
Також американський лідер заявив, що війська США не беруть участі і не братимуть участі в конфлікті з російськими силами в Україні: «Наші війська не воюватимуть в Україні. Але США захищатимуть кожен дюйм території НАТО усіма засобами, які є в нашому розпорядженні», – сказав він.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло