NOVUS більше не співпрацює з компанією Coca-Cola

NOVUS більше не співпрацює з компанією Coca-Cola

Товар прибирають із полиць усіх магазинів мережі через роботу Coca-Cola на території агресора

NOVUS більше не співпрацює з компанією Coca-Cola

Стало відомо, що мережа супермаркетів NOVUS більше не співпрацює з компанією Coca-Cola, яка продовжує роботу на території агресора.

Джерело. Про це NOVUS повідомляє у фейсбуці.

Деталі. Відтепер у магазинах NOVUS не буде жодного товару, що належить до бренду Coca-Cola. Їх негайно прибирають із полиць усіх магазинів.

Зазначається, що придбання напоїв Rich, Schweppes, Sprite, Burn, BonAqua, Fanta, Monster, Fuzetea, Coca-Cola – це спонсорська підтримка компанії, що не засуджує дій окупантів.

Коментар. «Попри весь жах, який переживає зараз наша країна, ця безсоромна компанія продовжує працювати для загарбників у повну силу. Ми відмовляємося від усієї продукції, що належить до бренду. Представники можуть зв’язатися з нами й забрати геть всі свої товари, забруднені нелюдяністю і байдужістю! Геть із нашої країни!» – повідомляють у NOVUS.

У мережі супермаркетів наголошують: «Скажемо «НІ» Кока-колі разом!»

Крім того, з компанією Coca-Cola через цю причину припинили співробітництво мережі продовольчих супермаркетів Varus і Сільпо, FOZZY Cash&Carry, Близенько, Свій Маркет, Епіцентр К. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло