«Треба виходити і гнати це зло з наших міст, з нашої землі»

«Треба виходити і гнати це зло з наших міст, з нашої землі»

Вечірнє звернення президента Зеленського до народу України

«Треба виходити і гнати це зло з наших міст, з нашої землі»

«Наш вільний народе. Ми всі разом витримали удар. Ми всі разом відбудуємо нашу державу».

Із таким закликом до українського народу звернувся президент України Володимир Зеленський 5 березня.

«Це не просто слова, це не просто віра. Це наша безумовна реальність. Яка підживлюється щодня енергією наших людей. Нашого спротиву.  Нашого протесту», – сказав він.

«Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Контоп – реальність усіх міст і містечок, сільських громад, які щоденно виганяють окупантів своєю рішучістю, своєю єдністю… Це особливий героїзм: протестувати, коли твоє місто окуповано. Тимчасово. Коли не маєш зброї,  тобі відповідають пострілом, і ти не біжиш. Коли не маєш броні, а на тебе їде БТР, і ти не відходиш», – наголосив Володимир Зеленський.  

«Саме тому, – підкреслив глава української держави, – окупація тимчасова. Вона штучна. Наші люди не відступають, не здаються, не зупиняють свого спротиву. Вони кричать окупантам: «Йди додому як російський корабель. Кожен метр нашої землі, відвойований протестом і приниженням окупантів, – це крок вперед, до перемоги всієї нашої держави».

Володимир Зеленський закликав всіх на тимчасово окупованих територіях виходити на вулиці, боротися – як у Херсоні, як у Бердянську, як у Мелітополі, як у Конотопі. «Треба виходити і гнати це зло з наших міст, з нашої землі. Щоб не зробили нові ДНР і ЛНР, в яких нормальне життя просто неможливе.  Тільки рабство, тільки на колінах». Окремо Володимир Зеленський із таким самим закликом звернувся і до жителів з тимчасово окупованих територій Донбасу. «Просто захищайтесь, інакше росія забере і ваші життя, і ваші дома», – сказав він, підкресливши, що Україна у своїх не стріляє, не підриває житлові будинки. «А всі на Донбасі для нас завжди були і будуть українцями», – наголосив глава держави.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло