Російські війська планують бомбардувати Одесу – Зеленський
Влада вже готує створення фондів з післявоєнного відновлення України

Що сталося. Президент Володимир Зеленський заявив, що російські війська можуть почати бомбардувати Одесу.
Джерело. Про це він сказав у своєму відеозверненні.
Коментар. «Вони готуються бомбардувати Одесу. Одесу! Росіяни завжди приїжджали в Одесу, завжди відчували в Одесі тільки тепло, тільки щирість. А що тепер? Бомби проти Одеси? Артилерія проти Одеси? Ракети проти Одеси? Це буде воєнний злочин. Це буде історичний злочин», – сказав голова держави.
Зеленський додав, що полонені російські військові дають свідчення українським захисникам. Вони призналися, що готували це вторгнення «жорстоко, цинічно» і свідомо з порушенням правил війни.
«Попри все, ми поводимося з полоненими в рамках Женевської конвенції. Попри все, наші ракети у відповідь не падають на цивільні обʼєкти Росії. Проти мирних людей, проти мирних міст», – зазначив Зеленський.
Зеленський також повідомив, що влада вже розуміє, як відновлюватиме Україну. Зокрема готується створення чотирьох фондів для післявоєнного відновлення України: відновлення зруйнованого майна та інфраструктури, відновлення та трансформації економіки, обслуговування та погашення державного боргу, підтримки малого та середнього бізнесу.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].