Сумам надано «зелений коридор» для евакуації населення – Верещук. ОНОВЛЕНО

Сумам надано «зелений коридор» для евакуації населення – Верещук. ОНОВЛЕНО

Маршрут для гуманітарного коридору для евакуації людей лише один, і він діятиме з 9:00 до 21:00, інших домовленостей немає

Этот материал также доступен на русском языке
Сумам надано «зелений коридор» для евакуації населення – Верещук. ОНОВЛЕНО
Міністерка з питань реінтеграції ТОТ Ірина Верещук

Стало відомо, що Сумам надали «зелений коридор» для евакуації людей. Цей факт офіційно підтверджений міністерством оборони росії та Міжнародним комітетом Червоного Хреста.

Джерело. Про це повідомила на брифінгу міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Деталі. Верещук наголосила, що маршрут для гуманітарного коридору для евакуації людей один: Суми – Голубівка – Лохвиця – Лубни – Полтава. Жодні інші маршрути не погоджувалися. Вона закликала не довіряти повідомленням міноборони росії та неофіційних ЗМІ.

«Ми вже маємо інформацію, що російська сторона запланувала зрив роботи гуманітарних коридорів, готуються маніпуляції з маршрутом, щоб змісити людей поїхати іншим шляхом. Непогодженим та небезпечним», – заявила міністерка.

За її словами, українська сторона повністю готова забезпечити увесь шлях за погодженим маршрутом. Верещук оголосила про початок режиму тиші. Часові рамки роботи гуманітарного коридору з 9:00 до 21:00.

«Спробуємо ще раз… Домовилися про гуманітарний коридор для міста Суми. Із Сум – цивільні люди, у Суми – гуманітарні вантажі. Віримо, що «автори коридорів у країну, в яку ніхто не хоче евакуюватись», не зачинять двері і ніхто не постраждає», – коментує радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк.

ОНОВЛЕНО. 35 автобусів уже виїхали з Полтавщини до Сум, щоб евакуювати людей. У колоні – представники Червоного Хреста, медики. До міста також везуть 20 тонн гуманітарної допомоги: їжу та ліки.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло