У Кривому Розі евакуюють людей через ризик заходу росіян
Цей захід превентивний

Що сталося. Вчора ввечері ворожі колони, вирушили в напрямку Кривого Рогу. На дальніх підступах до кордонів Дніпропетровщини все заблокували Збройні Сили України. Проте задля безпеки з мікрорайону Інгулець Кривого Рогу людей на деякий час перевезуть в інші місця.
Джерело. Про це повідомив у своєму фейсбуку каналі очільник військової адміністрації Олександр Вілкул.
Деталi. «Наші військові стримуватимуть ворожі частини на підступах до міста. Але у зв’язку з можливим наближенням ворогу, за командою Збройних Сил України Військовою адміністрацією міста Кривий Ріг ухвалено рішення рекомендувати жителям Інгульця переїхати в північну частину міста. Для безпеки вашого життя краще евакуюватися до північних районів міста – Саксаганського, Покровського та Тернівського», – наголосив мер.
Він повідомив, що евакуація відбудеться сьогодні, 10 березня до 18:00. Тим, хто не зможе розміститися в знайомих або в родичів, нададуть місця в приміщеннях гуртожитків, дитячих садочків, шкіл та палаців культури в північних районах Кривого Рогу.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].