Оператори мобільного зв'язку та інтернет-провайдери в Україні працюють стабільно

Оператори мобільного зв'язку та інтернет-провайдери в Україні працюють стабільно

Оперативна інформація Держспецзв'язку про роботу мобільних мереж станом на 11:00 10.03.2022

Оператори мобільного зв'язку та інтернет-провайдери в Україні працюють стабільно
Фото: depositphotos.com
Оператори мобільного звʼязку й інтернет-провайдери в Україні працюють стабільно та продовжують надавати послуги електронних комунікацій, повідомили в Державній службі спеціального звʼязку.
На вимогу Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій при Державній службі спеціального звʼязку та захисту інформації України у великих містах, спільно з органами місцевого самоврядування, провайдери та оператори підключають бомбосховища до мережі інтернет. 
У низці областей були проведені заходи з резервування каналів звʼязку. Окрім цього, зарезервовано й налаштовано переадресації на номери 101,102,103 та 104 у Чернігівській та Луганській областях.
Мобільні оператори «иївстар», «Vodafone Україна» та lifecell у тісній взаємодії з Держспецзв'язку, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК), Мінцифрою в лічені години запустили національний роумінг у відповідь на відключення ворогом від зв’язку Херсонської та частини Миколаївської областей. 
АТ «Укртелеком» відновив надання послуг у Чернігівській області, однак через аварії на магістральних лініях у Сумській, Херсонській, Миколаївській і частині Київської областей були перебоїв зі звʼязком. Роботи з відновлення інтернет-послуг у Київській області тривають. Також оператор зняв обмеження швидкості доступу до інтернету в усіх областях, окрім Чернігівської та Сумської, – пріоритет надається критичним потребам ЗСУ й обʼєктам критичної соціальної інфраструктури. Загальна кількість регіональних вузлів зв’язку, що працюють, збільшилася до 77%.
Системи оперативно-технічного управління комунікаційними мережами продовжують функціонувати в режимі управління під час воєнного стану, яке здійснює Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій при Державній службі спеціального звʼязку та захисту інформації України, наголосили в Держспецзвʼязку.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло