Японська Uniqlo, швейцарська Nestle та італійська Eni згортають бізнес у росії

Японська Uniqlo, швейцарська Nestle та італійська Eni згортають бізнес у росії

Рішення пов’язане з вторгненням росії на територію України

Японська Uniqlo, швейцарська Nestle та італійська Eni згортають бізнес у росії
фото DR

Усі магазини японського виробника одягу Uniqlo в росії, а також інтернет-магазин, закриються 21 березня. Про це 10 березня оголосила компанія.

При цьому ще 7 березня засновник компанії Тадасі Янаї говорив, що «одяг – це життєва необхідність, і не збирався позбавляти росіян права на доступ до одягу.

Про поступовий вихід із росії оголосила в четвер, 10 березня, і швейцарська компанія Nestle, світовий лідер у виробництві продуктів харчування та напоїв.

«Наразі ми зупиняємо рекламу в росії, а також капітальні інвестиції в цій країні», – повідомила пресслужба компанії. Російські заводи Nestle поки продовжать працювати.

Найбільша італійська нафтогазова компанія Eni припиняє укладання нових контрактів на закупівлю нафти та нафтопродуктів із росії. Рішення ухвалено через вторгнення росії на територію України, повідомляється в електронному коментарі керівництва компанії. У Eni зазначають, що уважно стежать за розвитком подій щодо закупівлі російського газу.

Раніше британська British Petroleum і британсько-нідерландська Shell відмовилися від укладання контрактів на купівлю російської нафти та газу.

Нагадаємо: Nestle і тютюнові компанії ідуть із росії, у держдумі погрожують націоналізувати їхні активи.

Між тим McDonald's заявив, що закриття в росії коштуватиме йому $50 млн на місяць.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло