Понад 200 українських підприємств мають намір евакуюватися на захід країни – Гетманцев

Понад 200 українських підприємств мають намір евакуюватися на захід країни – Гетманцев

Збереження підприємств і робочих місць є надважливим завданням

Понад 200 українських підприємств мають намір евакуюватися на захід країни – Гетманцев
фото DR

Станом на 10 березня понад 200 українських підприємств подали заявки на переміщення свого бізнесу на Захід України. Про це повідомив голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у своєму телеграм-каналі.

«Продовжуємо працювати над евакуацією підприємств на захід країни. Станом на 10.03 подано понад 200 заявок. Є підприємста, які уже в процесі переміщення. До нас звертаються представники бізнесу різних галузей: харчової, деревообробної, медичної, текстильної, хімічної, паливної, машинобудування», – написав Гетманцев.

Він наголосив, що збереження підприємств і робочих місць є надважливим завданням для України в період ведення військових дій.

«Спільними зусиллями ми переможемо, відбудуємо й розвинемо нашу економіку», – наголосив Гетманцев.

Подати заявку на перенесення виробничих потужностей можна за посиланням.

Раніше Кабмін включив до програми евакуації із зони бойових дій на Захід України приватні підприємства, які виробляють товари першої необхідності.

7 березня Кабінет Міністрів надав пакет рішень для підтримки українського бізнесу на час агресії рф. Він передбачає мораторій на проведення перевірок усіх видів бізнесу, звільнення від сплати ЄСВ ФОП першої та другої групи, відтермінування використання РРО для всіх ФОП і скасування всіх заходів ринкового та споживчого нагляду з усіх питань, крім регулювання цін і контролю за ціноутворенням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло