Зеленський просить світ допомогти звільнити з російського полону мера Мелітополя

Зеленський просить світ допомогти звільнити з російського полону мера Мелітополя

Понад 3 000 мелітопольців вийшли на акцію протесту проти злочину ворога

Этот текст также доступен на русском This text is also available in English
Зеленський просить світ допомогти звільнити з російського полону мера Мелітополя
Фото: president.gov.ua

Що сталося. 11 березня окупанти захопили в полон мера Мелітополя Івана Федорова. Президент Володимир Зеленський обговорює зі світовими партнерами негайне звільнення міського голови.

Джерело. Про це він сказав у своєму відеозверненні.

Пряма мова: «Від самого ранку в назавжди українському Мелітополі зібралися люди на акцію протесту проти російських військ, проти намагань поставити місто на коліна.

Понад 3 000 людей на площі. Почуйте, будь ласка, у Москві. Якщо у Мелітополі проти окупантів виходять 3 000 людей, то скільки має бути у вас проти війни, щоб було по-чесному.

Учора окупанти захопили в полон мера Мелітополя Федорова. Громада міста вимагає його звільнення, і це важливо. Я вдячний кожному мелітопольцю за цей спротив.

Окупанти повинні бачити, що вони чужі на усій нашій землі.

Впродовж ночі й сьогодні постійно говоримо з міжнародними партнерами про цю ситуацію з нашим міським головою», – сказав наш президент.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло