Прем’єри Польщі, Чехії та Словенії вже прибули до Києва
Моравецький закликав якнайшвидше зупинити трагедію на Сході

Стало відомо, що прем’єр-міністри Польщі, Чехії та Словенії Матеуш Моравецький, Петр Фіала та Янез Янша, а також віцепрем'єр-міністр Польщі Ярослав Качинський прибули до Києва.
Джерело. Про це Моравецький написав в інстаграмі.
Деталі. «Ця війна – результат жорстокого тирана, який нападає на беззахисних мирних жителів, бомбить міста та лікарні в Україні! У результаті світ втратив почуття безпеки, а невинні люди гинуть і втрачають усе своє майно. Ми повинні якнайшвидше зупинити трагедію, яка відбувається на Сході. Тому разом із віцепрем'єр-міністром Ярославом Качинським, прем’єр-міністрами Петром Фіала та Янезом Янша ми в Києві», – заявив Моравецький.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].