Російські окупанти беруть у полон мирних мешканців Луганщини
Заступник керівника Щастинської міської ВЦА зник 4 березня

Стало відомо, що щодня на окупованих територіях зникає багато активістів із проукраїнською позицією. Їхня доля невідома.
Джерело. Про це повідомляє голова Луганської ОДА Сергій Гайдай.
Деталі. «Орки ставлять українців перед вибором: або визнати «расійську власть» публічно і працювати на загарбників, або не визнаєш – і тебе відправляють воювати проти України, і третє – розстріл», – йдеться в повідомленні.
Зокрема, Володимир Тюрін – заступник керівника Щастинської міської ВЦА зник 4 березня. Окупанти забрали його і вивезли в невідомому напрямку, зв‘язку з ним немає.
Бекграунд. Нагадаємо, що російські окупанти звільнили мера Мелітополя (Запорізька область) Івана Федорова.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].