ФГВФО розпочав виплати гарантованого відшкодування вкладникам «Промінвестбанку»

ФГВФО розпочав виплати гарантованого відшкодування вкладникам «Промінвестбанку»

Необхідно звернутися до будь-якого відділення одного із банків-агентів з документом, що посвідчує особу, для отримання коштів

ФГВФО розпочав виплати гарантованого відшкодування вкладникам «Промінвестбанку»
Фото: УНІАН

Стало відомо, що Фонд гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) з 18 березня розпочав виплату відшкодування до 200 000 грн вкладникам «Промислово-інвестиційного банку».

Джерело. Про це йшлося в пресрелізі ФГВФО.

Деталі. Для отримання коштів за зазначеними договорами вкладникам банку необхідно звернутися до будь-якого відділення одного із визначених банків-агентів з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу.

Згідно з повідомленням, з 18 березня вкладники «Промінвестбанку» можуть звертатися за гарантованим відшкодуванням до одного з банків-агентів, підключених до процесингового центру Фонду – «Ощадбанку», ПриватБанку, «Укргазбанку», «Кредобанку», «Правекс Банку», «Альфа Банку», ПУМБ, «ТАСкомбанку», «Ідея Банку», банку «Південний», а також «Універсал банку».

Відшкодування коштів вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включно з відсотками, нарахованими на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення ФГВФО банку з ринку, але не більше ніж 200 000 грн незалежно від кількості вкладів в одному банку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло