Байден заявив про ризик потенційних кібератак рф на США

Байден заявив про ризик потенційних кібератак рф на США

Президент США висловив готовність вживати заходів у відповідь росії

Байден заявив про ризик потенційних кібератак рф на США
Президент США Джо Байден
Фото: ukrinform.ua

Стало відомо, що президент США Джо Байден вважає, що рф вивчає варіанти потенційних кібератак на США.

Джерело. Про це йшлося в заяві Білого дому.

Деталі. «Це важливий момент для прискорення нашої роботи з покращення внутрішньої кібербезпеки та зміцнення нашої національної стійкості. Раніше я попереджав про те, що росія може вести зловмисну ​​кіберактивність проти Сполучених Штатів, у тому числі як відповідь на безпрецедентні економічні витрати, яких ми завдали росії разом із нашими союзниками та партнерами», – йдеться в повідомленні.

За його словами, попередження адміністрації засновані на отриманих розвідувальних даних, що російський уряд вивчає варіанти потенційних кібератак.

Байден зазначив, що його адміністрація «продовжить докладати всіх зусиль, щоб стримувати, перешкоджати і, якщо це буде необхідно, відповідати на кібератаки на ключові об'єкти інфраструктури».

Зазначається, що більшість критичної інфраструктури Америки належить приватному сектору і керується ним. Президент США закликав партнерів у приватному секторі негайно посилити кіберзахист.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло